KONST / Litografier / Färglitografi 15143192
nr 1514 3192
Inger Beckman
(f. 1942), Sverige
"Alla våra barn". Signerad, numrerad 36/190. Färglitografi, bildmått: 38x57 cm, yttermått inklusive ram: 53x72 cm
Inger Beckman, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:08:16